Na hody vítězně na všech frontách

Kdo ná porazí………..

Tj Kovo Ždánice- Sk Uhřice 2:1 (2:0)

V hodovém zápase vždy panuje určitá nervozita a pomrkávání po ostatních, jestli se včera náhodou někdo někde nezapomněl, ale tuhle neděli jsem osobně nenašel nikoho podezřelého…. Počasí, jak by určitě předpověděl nebožtík Jan Zákopčaník a jeho „Slunce v duši“ se naplnilo až na lehce studený vítr, počasí ideální i když osobně bez pořádného ohozu určitě hodně diváků promrzlo…. Všichni dědečkové a tatínci, byli určitě velmi potěšeni že si můžou odpočinou od řetízkáču ,vláčků, cukrové vaty a těch velkých labutí, které nabízel každý prodejce na stánků u kolotočů a vydat se na místní San Siro Trenérské duo vybralo totožnou sestavu jako v minulém kole až na jednu změnu kdy F.Otřela nahradil uzdravený D.Horňák. Strašně rád bych napsal o zápase že jsme měli 80% držení míče, převahu 13 ku 1 na střeli na bránu, rohové kopy 14 ku 1, nejlepší hráč utkání R.Doupovec 100% uspěšnost přihrávek, T.Zbytek se nemusel ani pořádně rozběhnou a já si v klidu odchodil svých 88 minut, ale bohužel…. Hned v prvním poločase nás Uhřice zatlačili nakopávanými míči a dostali nás pod trvalý tlak, naštěstí pro nás jsme hostům ukázali jak se nakládá se šancemi a 21.minutě po akci Doupovec, Marčík ,Zbytek 1:0. Do 43.minuty do nás soupeř opět bušil, jen díky pozornému mládenci R.Rubanovi se nic zvláštního nestalo a tak po trestném kopu T.Kubíka se do vzduchu pověsil kapitán P.Lanc a hlavou zvyšuje na 2:0 dává tak hostům kyselí bonbónek na cestu do kabin.

Poločasový rozhovor byl velice jednoduchý, všechno špatně, až na to že vedeš 2:0 Druhý poločas už pohledný opravdu nebyl a tak v 70.minutě hosté proměňují nabídnutou penaltu a snižují na 2:1 Zbytek zápasu už si pohlídáme a i bojovností se už hosté na nic nezmůžou. Chtěl bych poděkovat všem zmrzlým i nezmrzlým divákům, že nás došly podpořit a jen bych chtěl podotknout, že sérii výher pokračuje a navíc příští kolo se opět představíme na domácím pažitu proti předposlední Blatnici.