Ve Svatobořicích za 3 body

Pozvánka na Hodové derby.
Minulou Neděli jsme vyloupili stánek ve Svatobořicích vítězstvím 4:1 a prodloužili naši sérii bez ztráty kytičky na úctyhodné 3 utkání. Nejprve se v 10 minutě po centru od stárnoucího V. Kopečka prosadil o 19 let mladší T. Zbytek, který z první prostřelil hostujícího brankáře Dvořáka přezdívaného „díra“ 0:1. O 9 minut později se opět prosazuje „Lukáš Hartig“ našeho týmu, ukazuje se že spojení s trenérem Hřebíkem nemusí dobře fungovat jen ve Spartě 0:2. V 35.minutě si žádá domácí veterán Pochylý o střídání bohužel pro nás domácí marně hledají tabuli pro střídání a je ho pobyt na hřišti se protahuje. Z následujícího rohu udeří hlavou 2:1 tabule se konečně našla a muže jít z hřiště. V 45. minutě se do vápna hostů dostává Doupovec, naštěstí pro nás se nejedná o pokutový kop, ale přebírá krásnou přihrávku od Slovenského spoluhráče a skóruje 1:3.poločas za námi Začátkem druhého poločasu odmítl hattrick T.Zbytek a tak poslední tečku za zápasem udělal navrátilec J.Čadílek, který chladnokrevně zakončil sólový nájezd. V Neděli již v 15:00 přivítáme na našem dokonalém hřišti Sk Uhřice. Soupeř, kterému tomu hodně dlužíme, jen prosím fanoušky o nepodcenění počasí a doporučil bych něco na zahřátí v případě že zapomenete Garáž bude přípravena.