Vysoká výhra ve Velkých Němčicích

V neděli zajíždělo A mužstvo k dalšímu utkání 1. B třídy do vzdálených Velkých Němčic.

Domácí do zápasu vlétli jako uragán a vytvořili si 2 šance, které zlikvidoval Radek Ruban. My jsme se dostali poprvé na dostřel domácí branky v 9. minutě a hned jsme se ujali vedení, když se prosadil ranou k tyči L. Marčík. Branka T. Měřínského, který dal hlavičkou domácímu brankáři jesle, nebyla pro ofsajd uznána. Poté spálili tutové šance F. Otřel a ještě větší tutovku D. Horňák.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivně domácí, ale jejich snahu utnul v 60 D. Horňák, který pomocí teče obránce dal domácímu brankáři jesle 0:2. V 75 zvyšoval na 0:3 F. Snášel který v souboji přehlavičkoval domácího brankáře. Hned vzápětí po chybě domácích se v 75 minutě prosadil podruhé v utkání L. Marčík a po vzoru K. Poborského zvýšil na 0:4. Na konečných 0:5 zvýšil svým druhým golém F. Snášel.