Těsná prohra na půdě favorita soutěže

A mužstvo zahájilo sezónu těsnou porážkou 2:1 na hřišti aspiranta na postup do 1.A třídy SK Kozojídky.

Přremiéru v našem dresu si odbyl Tomáš Měřínský, který k nám přišel z Rakouska ( dříve Sparta Brno, Vel. Pavlovice ) a ukázal že bude oporou zadních řad.

V prvních 10. minutách jsme si vypracovali 2 šance. které ale ke gólu nevedly. Skóre utkání otevřel ve 20 minutě nestárnoucí kanonýr KOVA F. Snášel. Domácím se podařilo ve 36. minutě vyrovnat A. Pollákem. Rozhodující branku vstřelil v 53. minutě L. Janík ( dle našeho názoru ofsaidu ). Naše mužstvo se snažilo utkání vyrovnat a několikrát nás podržel R. Ruban, který lapil min. 5 tutových šancí domácích, kteří podnikali výpady do naší otevřené obrany. V posledních 10 minutách jsme domácí zatlačili, ale žádnou příležitost jsme již nedokázali využít a tak utkání skončilo těsnou porážkou našeho mužstva 2:1.

Příští neděli 21.8. přivítáme na svém hřišti mužstvo FC Kyjov 1919. utkání začíná v 16:30.