Plný počet bodů

KOVO Ždánice – FK Blatnice po Sv. Antonínem 4:2 (1:1)

Branky: Snášel F. 2x, Zálešák M., Horňák D.

Malá rekapitulace- Tj Kovo – bez ztráty kytičky 3 kola 9 bodů FK Blatnice-Bez kytiček 3 kola 0 bodů. Za nic neříkajícího nedělního počasí, jsme si objednali na 14:00 přírodní zavlažování našeho trávníku, bohužel se nám situace vymkla z rukou a vody bylo o něco víc. Všechny uličky, které vedou k domácímu stadionu zaplnili místní fanoušci, kteří počítali s dalšími body nebo měli žízeň. Vůně indulony poletuje vzduchem v domácí kabině, někteří hráči museli oprášit – vyleštit kolíkové kopačky a jde se na to. Dvojice odolných trenérů vybrala následující sestavu:

Ruban

Počta  Lanc©  Krejča  Kopeček

Mlejnek  Doupovec  Zálešák  Horňák M.

Snášel  Horňák D

Připraveni: Pavlech, Kubík, Kludák, Mikeska. Na listině zraněných: D. Štipčák, Marčík, Luskač

Začátek utkání nám vůbec nevychází, asi hráči dostali od trenérů příkaz: hlavně nekombinujte a už vůbec neběhejte to není potřeba, bodů máme dost. V 10.minutě se po odkopu R. Rubana dostává do velké šance F.Snášel bohužel náš nejlepší střelec dnes zavzpomínal na časy, kdy jeho přezdívky neměli nic společného se vstřelením branky. V 13.minutě se po nešťastném kontaktu na půli se zraní naše letní posila J. Počta a je nahrazen L. Kludákem. V 15 minutě přichází trest za náš laxní přístup k utkání a Janík posílá míč z hranice vápna za záda bezmocného Rubana 0:1. V 20.minutě se po centru P. Mlejnka dostává do šance F.S nášel jeho střela končí v náruči golmana. V 28.minutě upaluje sám na bránu F. Snášel, V tuto chvíli ne bohužel, stav nezměněn. V 30.minutě se R. Doupovec ocitá sám před brankářem (bohužel před R. Rubanem) a předkládá krásnou nahrávku hostujícímu Janíkovi a ten naštěstí netrefuje. V 32.minutě už se náš Orient expres začíná pomaloučku rozjíždět, po centru V. Kopečka a několika odrazech se dostává míč k M. Zálešakovi, ale naše nová posila s muskulaturou Thora posílá míč z malého vápna vedle. V 38. minutě se za obranu hostů dostává všude byl P. Lanc, je stažen a rozhodčí píská pokutový kop. K tomu se staví F. Snášel (otočil jsem se směrem k tribuně) bez nervů k tyči 1:1. Poločas za námi, úctyhodných 167 diváků vidělo špatný první poločas Po bouři v kabině vstupujeme do druhého poločasu, hned v 49 minutě se nám podaří akce ala AC Milán v 90 letech v podání trojice Maldini, Gullit, Van Basten, kteří byli nahrazeni hráči Lanc, Snášel, Zálešak. Krásnou akci rozjel P. Lánc přihrává na M. Zálešáka ten posílá na F. Snášela ladná klička mezi obránci a vrací na M. Zálešáka a ten tvrdou střelou k tyči posílá Kovo do vedení 2:1.V 63.minutě F. Snášel opět střílí slepými, V 64. opět vedle . V 70.minutě opět náš střelec nenašel cestu ke střelení branky. V 76.minutě musí hasit skluzem nebezpečí P. Lánc naštěstí pro nás opět v čas. V 82. minutě konečně přichází chvíle bombéra F. Snášela, který po střele M. Zálešáka doráží balón do prázdné branky 3:1. Proměňuje tak svou 34 příležitost v zápase. Není čas na oslavu, o minutu později hosté proměňují nenápadnou akci, když po tečované střele končí míč v naší síti 3:2. V 88. minutě se dostává k nenápadné střele D. Horňák, krásným lobíkem překonává hostujícího gólmana  4:2 a posílá tak celý hostující tým na dalekou cestu domů, bez jediného bodu.