Za víkend 9 bodů

Ždánice/Želetice B – Ježov/Vlkoš B  3:0 (2:0)

V sobotu hostilo B mužstvo na hřišti v Želeticích tým Ježov/Vlkoš B. Utkání skončilo vítězstvím našého týmu 3:0 ( 2:0).

Již ve 3. minutě jsme se dostali do vedené brankou K. Kořínka. Ve 34 minutě se trefil D. Halas ( 1. branka za muže ) a na 3:0 uzavřel v 53 minutě rybičkou M. Macourek. Po 3. kolech má B mužstvo 4 body a skóre 4:2.

Další utkání sehrajeme již v pátek v 17:00 v Archlebově.

Ždánice – Charvatská Nová Ves  3:2 (3:0)

V neděli hostilo A mužstvo ve Ždánicích tým Ch. N. Vsi. Utkání po dramatickém průběhu skončilo naším vítězstvím 3:2 (3:0)

Hned v 1. minutě nás posílá do vedení M. Pavlech 1:0. Ve 38 minutě zvyšuje hlavou F. Snášel aby ve 45 minutě po samostatném úniku z poloviny hřiště uzavřel na poločasových 3:0.

Ve druhém poločase nás soupeř začal přehrávat a dvěma brankami v 53 a v 65 minutě snížil na 3:2. Nakonec se nám podařilo díky výtečným zákrokům R. Ruban utkání dovézt do vítězného konce a máme tak po 3. kolech 7 bodů a skóre 9:6.

Další utkání sehrajeme v neděli v 16:30 na hřišti v Trvdonicích.

St. Poddvorov – Strážovice/Ždánice 1:4 (1:1)

V sobotu se také rozběhla soutěž mladších žáků. V této soutěži máme sdružené mužstvo společně se Sokolem Strážovice. Ti se představil na hřišti ve Starém Poddvorove a díky 4 brankám Lukáše Klimka zvítězili 1:4.

Další utkání sehrají žáci opět venku již ve čtvrtek v 17:30 na hřišti v Ratíškovicích proti jejich B týmu.

Mladší a starší přípravka zahájí svou soutěž v neděli 30.8.