Starší žáci doma ztratili tři body

Dalo by se říct , že dnes kluci promrhali tří bodový zápas. V první půlce spalujeme jednu šanci za druhou a soupeř z ojedinělého brejku skóruje. První poločas tedy prohráváme. Do druhé půle vstupujeme dobře, Selucký sám na brankáře, trefuje tyčku. Z přímého kopu Sekanina 1:1 a jsme ve hře. Bohužel soupeř znovu jde do vedení po nedůrazu naší obrany, a aby toho nebylo málo opět nedůraz a prohráváme o dvě branky. Posouváme Suryho na hrot, Gojce na střed zálohy a vyplatilo se, Gojec posílá míč za obranu soupeře kde na pravé straně zálohy běží Kovařík centruje do šestnáctky a Sury snižuje. Je nepochopitelné proč takových akcí kluci nepředvádí víc, umí to. Neustále je trenér k tomu nabádá,  ale na hřišti v zápase neustále místo jednoduchosti motají míč na pětníku dokud ho neztratí, z čehož jsou vždy nebezpečné brejky. Snad jim tato poslední gólová situace ukázala, že takto je třeba hrát, aby padalo víc branek do soupeřovi sítě.

TJ KOVO Ždánice/Lovčice –  Hustopeče 2 : 3 ( 0 : 1)

Branky : Sekanina Petr 2x