A mužstvo mužů poprvé zvítězilo

Připsat si do tabulky první tři body a odpoutat se od posledního místa v I.B třídě se podařilo tuto neděli našemu A mužstvu. Lehké to však nebylo. V prvním poločase nás hosté k žádné větší šanci nepustili. My jsme však chybami několik šancí připustili, ale naštěstí toho hosté nedokázali 100% využít. Do šaten se šlo za stavu 0 : 1, protože v poslední minutě poločasu jsme z protiútoku hostí inkasovali.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vyšším nasazením a odhodláním výsledek otočit. Petr Handlíř měl několik slibných příležitostí. Vyrovnat se podařilo Frantovi Snášelovi, který dostal trochu více prostoru na levé straně a trefil se přesně. Snaha o obrat vyvrcholila faulem ve vápně na dobře hrajícího Petra Handlíře. Lukáš Marčík se z penalty nemýlil –  2 : 1. Tento stav se nám podařilo udržet až do konce.

TJ KOVO Ždánice – TJ Sokol Kněždub 2 : 1 ( 0 : 1)

Branky: František Snášel, Lukáš Marčík z PK