Starší žáci bojovali v Hodoníně

Dnes ve velmi omezené sestavě, a od rána vše trochu s problémy. Vše začalo tím, že nám nedorazil objednaný autobus, dopravce si špatně poznamenal den, napsal si dopravu na neděli, nikdo není neomylný, může se stát, vyřešili jsme to auty. Chybělo nám hned několik hráčů, citelné to bylo na postu brankáře, toho nahradil Ondra Buchlovský a vedl si velmi dobře po celý zápas. Do pole jsme vzali alespoň dva mladší žáky Alexe Marhefku 2008 a Zuzku Mullerovou 2008, oba překvapili nejen trenéra ale i kluky ze starších žáků, kteří jejich výkon velmi chválili. Oba hráli na kraji obrany a musíme říct hráli skvěle. Do zápasu do kterého Hodonín postavil 7 hráčů ročníku 2005 co loni kopali prvoligové zápasy jsme šli s tím, že se pokusíme překvapit, a i přes výsledek to kluci odkopali skvěle. Hodonín šel do vedení, my vyrovnáváme rychle, náš kapitán využil chyby v obraně, obešel brankáře a dovedl míč za čáru. Po rohovém kopu opět vedou domácí ale opět se nám daří vyrovnat, do úniku jde Peťa Selucký a doslova míč propasíroval do brány. Poločas tedy 2:2 a herně bych řekl, že jsme o chlup lepší. Do druhé půle vstoupil lépe Hodonín a odskočil nám o dvě branky. Kluci na hřišti dřou a v 50 minutě Roman Kovařík lobuje brankáře z dobrých 25 metrů, to byla trefa. Hodonínští v 55 minutě dávají pátý gól, na to už nemáme sílu reagovat, kluci už tahají nohy a ještě čtyřikrát inkasujeme. Pochvala pro celý tým, za nasazení, za předvedenou hru a obětavost po celý zápas. Pokud budeme kompletní, vím, že můžeme odehrát kvalitní utkání i proti týmu jako je Hodonín, dnes to vzhledem k okolnostem líp nešlo. SUPR děcka.

FK Hodonín B – TJ KOVO ŽDÁNICE/ Lovčice 9 : 3 ( 2 : 2)

Branky: Petr Sekanina, Petr Selucký, Roman Kovařík