Starší žáci proti Slatině nebodovali

Tak jak jsme mohli  po minulém zápase chválit, dnes musíme být kritičtější. To, čeho se trenér bál, a klukům kladl na srdce před zápasem,  se vyplnilo. Po první výhře nad kvalitním soupeřem si kluci mysleli, že to pujde samo, vždyť je to jen Slatina. Jenže Slatina ještě loni hrála KP, o soutěž víš, tzn. že kvalita se dala očekávat. Naši kluci si nechali dát díky vlažnému přístupu dvě branky během dvou minut, hrozivé. Takto nemůžeme přistupovat k zápasu. Bylo těžké se oklepat, něco s tím udělat, jde to až v kabině o poločase, sice trochu pomohlo střídání, ale stále to nebylo ono. Do druhé půlky jsme si řekli co je třeba, kluci makali, a snažili se s výsledkem něco udělat, povedlo se proměnit jednu šanci, což je málo. O velkém zlepšení ve druhém polčase nebudeme polemizovat, za stavu 0:4 je jasné, že soupeř polevil a hrál co chtěl, možná taková lekce klukům pomůže aby zlepšili přístup k zápasu. Samozřejmě ne všichni byli laxní, někteří kluci jezdili od začátku, ale fotbal je kolektivní hra, musí všichni, celý tým.

TJ KOVO Ždánice –  Slatina Brno 1 : 4 ( 0 : 4)

Branka: Sekanina Petr