Starší žáci doma na Újezd nestačili

Opět jsme do sobotního utkání vstoupili nekompletní.  Tomáš Prokop Ondra Buchlovský byli nemocní, Honza Kučera upřednostnil oslavu před zápasem. Takže další zápas pro kluky bez střídání. První minuta tradičně inkasujeme, vyrovnáváme vcelku rychle, když se po levé straně protáhl náš kapitán. Následuje několik našich šancí které bohužel nekončí gólem a my inkasujem z přímeho kopu. Další branku přidává soupeř po chybě stopera a brankáře. Do kabin jdem za nepříznivého stavu 1:3 jako minulý zápas v Kyjově. Ve druhém poločase soupeř vystřelil přesně k tyči, nám se povedlo snížit opět po průniku Sekaniny, který propálil brankáře mezi nohy. Bohužel ihned dostáváme branku. Riskujete, když Gojec hraje střed zálohy, Sury útok, na stopera jsme zasunuli Long,  ale už to byla spíš křeč. Škoda zbytečných branek a nevyužitých šancí v první půlce, tam jsme si zápas vyloženě prohráli. Nevadí, musíme se soustředit na další zápasy, kde snad ještě body posbíráme.

TJ KOVO Ždánice/Lovčice –  Újezd u Brna 2 : 6 ( 1 : 3)

Branky: Sekanina Petr 2x