Áčko poráží Charvatskou Novou Ves 4:1

Po remíze v Tvrdonicích potvrdilo A mužstvo body i doma a po vysokém vítězství 4:1 nad Charvatskou Novou Vsi si připsala další 3 body do tabulky a odpoutalo se od posledního místa.

Na začátku utkání jsme přečkali tlak hostujícího mužstva a po přesném centru Davida Hořnáka otevřel skóre utkání v 10 minutě Petr Handlíř 1:0. V 17 minutě se hostům podařilo vyrovnat na 1:1. Ve 42 minutě se po centru Vojty Kopečka prosadil hlavou kapitán týmu Petr Lánc a upravil na poločasových 2:1.

Ve druhém poločasem a opět po centru se hlavou v 68 minutě prosadil David Horňák a zvýšil na 3:1. V 76 minutě po centru Adama Mlčáka upravil na 4:1 opět hlavou David Horňák. V 81 minutě hosté po faulu Davida Štipčáka neproměnili pokutový kop, když míč skončil jen na břevně naší branky.

Po tomto vítězství jsme se odpoutali z posledního místa v tabulce a poskočili jsme na 11. příčku.

V dalším utkání zajíždí A mužstvo již v sobotu 5.10. do Valtic. Odjezd autobusu je v 8:15 z autobusového nádraží