TJ Kovo Ždánice - oddíl kopané

Starší žáci bodují potřetí za sebou

Starší žáci po třech výhrách šlapou na paty vedoucím Svatobořicím.str2

 

Ve Starém poddvorově jsme vyhráli opravdu vysoce, prezentovali jsme se pěknou kombinační hrou. Po šesté brance soupeř doslova zápas vzdal a to znamenalo další a další gólový příděl.

 

Starý Poddvorov - KOVO Ždánice   0 : 15   ( 0 : 4 )

Branky: Strmiska 8, Goj 2, Sekanina 2, Masařík 2, Měsíček. 

 

K dohrávce jsme zajížděli do Velké nad Veličkou, je to opravdu dálka. Obě mužstva nám nabídla skvělou a napínavou podívanou. Rozhodlo se až deset minut před koncem zápasu, kdy Sury a Strma strhli vítězství na naši stranu. Perfektní práce celého kolektivu. 

 

Velká nad Veličkou - KOVO Ždánice   0 : 2   ( 0 : 0 )

Branky: Sekanina, Strmiska.

 

Na domácí půdě jsme dnes Přivítali Strážnici. U nich jsme byli rádi za bod, a čekali jsme tedy velmi těžký zápas. Kluci ale na soupeře vlítli opravdu ve velkém, během deseti minut jsme vedli o čtyři branky, a mohlo jich být klidně šest. Strážničtí byli hodně opaření, vzpamatovali se až na začátku druhé půle, když se jim podařilo vstřelit branku. Kluci prostě polevili, mysleli že je hotovo. To nás stálo další branku v naší síti. Bylo třeba trochu zvýšit hlas a donutit je opět běhat. Po té co Metrix vstřelil další naši branku jsme utkání dohráli vcelku v klidu.

 

KOVO Ždánice - Strážnice   5 : 2   ( 4 : 0 )

Branky: Strmiska 2, Sekanina, Křiklán, Holátko.