TJ Kovo Ždánice - oddíl kopané

Starší žáci vs Velká nad Veličkou

velKluci a holky dnes odehráli velmi dobře, soupeře po celou dobu zápasu přehrávali.

Počasí opět nebylo nijak suprové, ale rozhodně lepší než minulej týden v Lovčicích. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře. Ujala se hned třetí střela na bránu, ve 4 minutě se trefil Honza. Následovali dvě rychlé branky 6 a 8minuta Sury. Naši hráči byli u všeho dříve, byli jsme fotbalovější. Naši obránci dobře rozehrávali míče a skvěle podporovaliy útočné akce. Měli jsme spoustu šancí, ale proměnit se dařilo už jen jednomu hráči, jsem rád že se mu střelecky daří. Do konce zápasu Strma přidal ještě pět branek, pěkná oslava čtrnáctých narozenin, Strmo jen tak dál :-) Obrana dnes chybovala jen sporadicky, jen je třeba se koncentrovat po celý zápas, měli jsme tam ve druhé půly slabší desetiminutovku, vím že bylo hotovo ale je třeba odehrát celý zápas uvědoměle. Opět DOBRÁ PRÁCE, děláte mi radost, a myslím že nejen mě.

TJ KOVO Ždánice - Kordárna Velká n. Veličkou   8 : 1    ( 5 : 1 )

Branky: Křiklán, Sekanina 2, Strmiska 5.