TJ Kovo Ždánice - oddíl kopané

St. žáci vezou body z Lovčic

lovcZa chladného a deštivého počasí jsme v Lovčicích vyhráli, soupeř defakto neohrozil naši branku.

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, hráli jsme ze zajištěné obrany, bylo třeba pokrýt nakopávané míče soupeře který hraje bez zálohy. Počasí ani terén nám nedovolily hrát fotbal na který jsme zvyklí ale snažili jsme se o kombinační fotbal ale vše bylo pro kluky hrozně těžké, zpracování, klička a nahrávka vše za tohoto počasí bylo vcelku nemožné. Kluci vše zjednodušili a do konce poločasu jsme vedli 0:2, věděl jsem ale že je třeba tým povzbudit do druhé půle, kluci byli promrzlí ale byli odhodlaní dotáhnout zápas do vítězného konce. Zápas se sousedními Lovčicemi je vždy svým způsobem vyhrocený, během druhé půle bylo slyšet ze sektoru fanoušků Lovčic několik věcí které na hřiště kde hrají děti nepatří ( například Ždánické hovado) vím velmi dobře o kterého člověka se jedná, a na podzimní zápas na našem domácím hřišti nebude vpuštěn, abych těmto urážkám předešel. Pan Selucký by se měl zamyslet nad svým chováním, ani jeden z našich hráčů ho nezná a nikdy mu nic neudělal, proto nechápu kde v sobě bere tolik arogance aby urážel děti, zařadil se tak na úplné dno společnosti. Naši hráči i na vzdory prostředí dotáhli zápas do vítězného konce, i v takovém počasí dorazili všichni kteří byli zdravý, a to je velmi dobré.

Sokol Lovčice - TJ KOVO Ždánice   0 : 3   ( 0 : 2 )

Branky: Sekanina 3.