TJ Kovo Ždánice - oddíl kopané

TERMÍNY TURNAJŮ PRO ŽÁKY

Jak mladší, tak i starší žáci budou hrát OHL v Lužicích (Okresní halová liga). Termíny turnajů jsou komletní, jen časy zápasů se dozvíme vždy týden před turnajem, víme z loňska že se hraje vždy odpolední a dopolední blok a většinou se to střídá. Jedná se o oficiální soutěž pořádanou Okresním fotbalovým svazem. Veškeré informace o těchto turnajích najdete také na stránkách http://www.kmofshodonin.cz/ které spravuje předseda kmofs pan Foltýn. Mladší žáci pojedou mimo tento program ještě na turnaj do Rohatce, který je mezinárodní, budou se účastnit i týmy ze Slovenska. Na soupiskách hráčů, jsou v závorce červeně napsaní náhradníci, tito hráči naskočí při neúčasti některého hráče ze základní sestavy, vždy budu včas informovat.

 

MLADŠÍ ŽÁCI: OHL Lužice:

SO 17.2.2018 hala Lužice

NE 25.2.2018 hala Lužice

NE 4.3.2018 hala Lužice (Finálový turnaj)

 

Soupiska: Dejdar, Prokop, Kučera, Buchlovský, Goj, Nguyen D., Hromek, Sekanina, Slatinský. (Brankář: Holátko K., Hráči: Marhefka, Jandora)

 

Přihlášená mužstva: Mutěnice, Bzenec, Hodonín, Ratíškovice/Dubňany, FKM Morava, Veselí n. Moravou, Holíč (SK), Ždánice, Rohatec, Strážnice, Žarošice, Dambořice, Vacenovice, Gbely (SK).

 

STARŠÍ ŽÁCI: OHL Lužice

SO 24.2.2018 hala Lužice

SO 3.3.2018 hala Lužice (Finálový turnaj)

 

Soupiska: Dejdar, Holátko V., Měsíček, Novotný, Šedivý, Sekaninová, Masařík, Svoboda, Strmiska, Lejska, Horák, Svršek, Rozehnal, Žižková, Křiklán. (Sekanina, Goj)

 

Přihlášená mužstva: Mutěnice, Rohatec, Hodonín, Bzenec, Ratíškovice/Dubňany, Holíč (SK), Vnorovy, FKM Morava, Mokrý Háj (SK), Strážnice, Svatobořice/Mistřín, Ždánice.