TJ Kovo Ždánice - oddíl kopané

TERMÍNY TURNAJŮ PRO ŽÁKY

Jak mladší, tak i starší žáci budou hrát OHL v Lužicích (Okresní halová liga). Termíny turnajů jsou komletní, jen časy zápasů se dozvíme vždy týden před turnajem, víme z loňska že se hraje vždy odpolední a dopolední blok a většinou se to střídá. Jedná se o oficiální soutěž pořádanou Okresním fotbalovým svazem. Veškeré informace o těchto turnajích najdete také na stránkách http://www.kmofshodonin.cz/ které spravuje předseda kmofs pan Foltýn. Mladší žáci pojedou mimo tento program ještě na turnaj do Rohatce, který je mezinárodní, budou se účastnit i týmy ze Slovenska. Na soupiskách hráčů, jsou v závorce červeně napsaní náhradníci, tito hráči naskočí při neúčasti některého hráče ze základní sestavy, vždy budu včas informovat.

 

MLADŠÍ ŽÁCI: OHL Lužice:

SO 17.2.2018 hala Lužice

NE 25.2.2018 hala Lužice

NE 4.3.2018 hala Lužice (Finálový turnaj)

 

Soupiska: Dejdar, Prokop, Kučera, Buchlovský, Goj, Nguyen D., Hromek, Sekanina, Slatinský. (Brankář: Holátko K., Hráči: Marhefka, Jandora)

 

Přihlášená mužstva: Mutěnice, Bzenec, Hodonín, Ratíškovice/Dubňany, FKM Morava, Veselí n. Moravou, Holíč (SK), Ždánice, Rohatec, Strážnice, Žarošice, Dambořice, Vacenovice, Gbely (SK).

 

STARŠÍ ŽÁCI: OHL Lužice

SO 24.2.2018 hala Lužice

SO 3.3.2018 hala Lužice (Finálový turnaj)

 

Soupiska: Dejdar, Holátko V., Měsíček, Novotný, Šedivý, Sekaninová, Masařík, Svoboda, Strmiska, Lejska, Horák, Svršek, Rozehnal, Žižková, Křiklán. (Sekanina, Goj)

 

Přihlášená mužstva: Mutěnice, Rohatec, Hodonín, Bzenec, Ratíškovice/Dubňany, Holíč (SK), Vnorovy, FKM Morava, Mokrý Háj (SK), Strážnice, Svatobořice/Mistřín, Ždánice.

 

 

 

Příprava na sezónu 2017/18

TAK JE TU PRVNÍ PŘÁTELÁK PŘED SEZÓNOU 2017/2018
Mladší žáci - ZÁPAS ZRUŠEN
Starší žáci v neděli 13.8.2017 v 11:15 hřiště Ždánice, sraz hráčů v 10:45, soupeř Koryčany.
Starší žáci stylem 10 plus 1, na celé fotbalové hřiště, takto mají starší žáci hrát. Hrají se tak krajské soutěže.
Nominace starší: Dejdar, Křiklán, Goj, Sekaninová, Novotný, Holátko V., Měsíček, Hromek, Sekanina, Masařík R., Strmiska, Lejska, Rozehnal, Prokop, Buchlovský.
Se všemi jsem mluvil telefonicky nebo osobně, tak pevně věřím že bude plná účast, bude to velmi přínosné přátelské utkání.
Trenér