B mužstvo neudrželo nadějný výsledek

V sobotu odpoledne nastoupilo naše B mužstvo v Želeticích. Museli se však obejít bez pětice hráčů z Hovoran a i bez trenéra Luskače, kterého zastoupil trenér A mužstva Kamil Štipčák.

V prvním poločase se diváci moc zajímavých akcí nedočkali. My jsme mírnou převahu zužitkovat nedokázali. Adam Pánek byl nejblíž, ale po jeho hlavičce skončil míč jen na břevně.

Hned na začátku druhé půle zužitkoval nahrávku Patrika Svatoňe Marek Macourek a zakončil přesně k tyči. Druhou branku se podařilo vstřelit hlavou, díky důrazu našich Pánka a Strmisky se druhý jmenovaný trefil přesně. Další akce již v brance hostí neskončily. Ti se dostali do zápasu po brance na 2 : 1. Naši úplně přestali hrát. Druhá branka hostí padla z pokutového kopu za faul o kterém nebylo pochyb, ale předcházel mu offside hráče Archlebova,  který rozhodčí nepochopitelně pustili. Jak byl faul zbytečný předvedl zanedlouho sám faulovaný,  který se ocitl sám před brankářem Rubanem, ale až komickým způsobem šanci zahodil. Poslední dramatickou chvilku před naší brankou způsobil přímý kop hostí. Jenže ještě před rozebráním se netakticky postavilo do offsidového postavení několik hráčů hostí a  následující dorážku nemohl rozhodčí v žádném případě uznat. Pro nás je to škoda dvou bodů, protože jsme většinu utkání byli jednoznačně lepší.

TJ KOVO Ždánice B –  TJ Sokol Archlebov  2 : 2 ( 0 : 0)

Branky: Marek Macourek, Rudolf Strmiska