B mužstvo otočilo utkání proti Vřesovicím

V neobvyklém termínu v pátek nastoupili naši borci k dalšímu domácímu utkání. Fanoušci, kterých se v Želeticích sešlo nevídané množství, byli po dvou výhrách natěšení, co naší kluci předvedou. Jenže se jim v první půli vůbec nedařilo. První velkou šanci zužitkovali hosté, kdy utekl Zdeněk Možíš a bylo to  0 : 1. Po chybě v rozehrávce se za nedlouho opět radovali hosté, kdy opět Možíš nazervíroval míč před prázdnou branku Machalovi. Naše útočné snažení bylo v prvním poločase docela bezzubé. Za zmínku stojí snad jen podařená střela Peňáse, kterou brankář hostí s obtíží vyrážel.

V druhé půlce však domácí přepli na vyšší rychlost a hned to bylo znát na množství vytvořených brankových příležitostí. Marek Luskač však tentokrát nepotvrdil roli nejlepšího střelce a míč neusměrnil mezi tři týče. Pro páteční podvečer si naštěstí obul střelecké kopačky František Peňás, který v 62.minutě nejprve hlavou snížil a v 82.minutě vyrovnal. Mezitím nám nebyl uznán gól Marka Macourka pro ofsajd. Dokonalý obrat dokonala dorážka Karla Kořínka. A když v poslední akci z přímého kopu hostující Možíš přestřelil, mohli se domácí fanoušci naplno radovat. Ozvalo se po delší době i v Želeticích to tížené „Hoši děkujem“

TJ KOVO Ždánice B –  TJ Sokol Vřesovice 3 : 2 ( 0 : 2)

branky: Peňás 2x, Kořínek