Pavlech Martin Žlutá karta 89'

9.Kolo 1.B třídy skupina C – jede, jede mašinka……
TJ KOVO ŽDÁNICE - TJ Velké Bílovice 3:2 (2:2)
Rekapitulace:
TJ KOVO - To co začínalo, nečekaným plným bodovým ziskem v prvních dvou kolech, kdy někteří z nás v nadsázce říkali „ať už se soutěž ukončí že postupujeme“ pokračovalo dalším kolem ve Vnorovech a hlášky tipu „vole tam nemůžeme vyhrát“ šup 1:0, 9 bodů po 3.kole co teď? „Ano, říkali jsem trenérovi před začátkem sezóny, že po 3.kole bude mít červenou obálku ve schránce s nadpisem „Díky už nechoď“.4.kolo Blatnice 4:2 další body, 5.kolo Němčice a najednou člověk vidí že z nás má soupeř respekt,0:0 „Heh viděl si to, oni se radují z bodu s náma“.6.kolo kontumace „sraby měli strach, kdybychom byli poslední tak dojedou“.7 kolo Strážnice tam to trošku skřípalo, ale „dobrej bod“. No uvidíme co bude dál…..
TJ Bílovice – 4 výhry, 3 prohry
Krásné Nedělní počasí, hřiště dokonale nachystané, domácí fanoušci přichází s dobrou náladou, kterou ještě zlepší to, že tentokrát hosté přijeli. V pravém rohu už se točí první pivsoňi, někteří pro změnu zvolili burčáček, udírna 70 °C , značka ideál, jak uzavřít slunný víkend
Trenéři Benitez, Hitzfeld se rozhodli pro tyto jednotlivce:
R.Ruban, Mlejnek, D.Štipčák , Lánc ©, Kopeček, T. Kubík , Doupovec , Zálešák, Kludák, Snášel, D.Horňák
Na lavici náhradníků: L.Marčík, M. Pavlech, M.Horňák, T.Mikeska,
Na Svatbě: M.Luskač, A.Krejča
Do zápasu vstupujeme dobře naladění a hned v 6.minutě se dostává ke střele M.Zálešák, ale jeho pumelice končí nad. V 9.minutě se hostující dostávají ke střele R.Ruban vyráží nad bránu.11.minuta M.Zálešak se dostavá k hlavičce, golman hostující zasahuje.V 11.minutě V.Kopeček opět hlava vedle. Ve 14.minutě se nám podaří opět „Štipčákova past“ po dlouhém nákopu R.Rubana se dostává za obranu hostů F.Snášel, ale ještě je brzy, aby rozjel svůj gólostroj.V 25.minutě se po dlouhém nákopu dostává za naši obranu Ferbar a proměňuje 0:1. V 27.minutě se po rohu dostává míč k M.Zálešákovi ten střílí a po teči před brankářem, už se radují hráči i diváci za bránou, ale brankář hostujících vykouzlil zákrok lapačkou ala Tomáš Vokoun v nejlepší formě, stav nezměněn. V 32.minutě se po centru T.Kubíka dostává k hlavičce F.Snášel, míč se otřel o tyč a končí v bráně, radost nám bohužel na chvíli překazí pomezní rozhodčí, který byl nominován od hostujícího týmu(byl delegován jen hlavní rozhodčí) a zvedá praporek. Vhledem k tomu že hlavní rozhodčí odřídil celé utkání s naprostým přehledem, běží k pomeznímu a po domluvě gól uznává ( nechtěl bych být v roli pomezního, který mával přímo u našeho kotle, kdyby gól neuznal). Bohužel v 37.minutě využívá své šikovnosti Ferbar, dostává se před D.Štipčáka a ten fauluje, pokutový kop 1:2.Natěstí pro nás máme v týmu Super Mlejna, který centruje z pravé strany a hostující obránce hraje rukou. Desítka, F.Snášel 2:2.
Poločas za námi, návštěva slušná, něco kolem 200 diváku, děkujeme všem kteří si najdou cestu „čím víc lidí, tím víc slávy“ a podpoří nás…..Díky „Rossimu“ za sponzorský dar ve formě lahodného masíčka, které se přes fotbal opalovalo v udírně a naše ženy tím pádem nemuseli řešit večeře.
Do druhého poločasu jsme vstupovali s jasným cílem vstřelit branku a nějak to urvat. V 62.minutě se ke střele dostává M.Zálešák, bohužel končí jen brankové konstrukci. Po sérii polo šancí je faulován na hranici vápna P.Lanc. K míčí se staví dnešní střelec dvou gólů F.Snášel. „Drulda“ využívá špatně postavené zdi hostujícího brankáře a posílá svoje milované Kovo do vedení 3:2 a uzavírá tak svůj dnešní Hattrick. V 80.minutě se po krásné nahrávce od F.Snášela dostává do šance L.Marčík ale sekl se při zpracovaní jako Windows 98 a šanci nevyužil. V 89.minutě se po sérii postrkování a následném čelíčku pakoval do kabin hostující Šmída, který napadl M.Pavlecha, který s přehledem zachoval chladnou hlavu. V 92.minutě po poslední standartní situaci jsme odehráli míč a rozhodčí končí utkání ve kterém zaslouženě získáváme další 3 body, následná děkovačka naším oddaným fanoušku byla bonus jak pro nás tak pro ně, ještě jednou děkujeme.
V poslední řadě bych vyzdvihl výkon rozhodčího, který jako jediný delegovaný odřídil utkání s naprostým přehledem